21 січня 2022 року на базі КУ «Центр підвищення кваліфікації педагогічних працівників» Тальнівської міської ради відбувся новорічно-різдвяний турнір з шашок серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.
За підсумками турніру І місце серед юнаків зайняв Олександр Нестеров - учень Кобринівського НВК, ІІ місце - Олександр Ільїнський (Тальнівська ЗОШ №2) та ІІІ місце – Денис Скічко, учень Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.
Серед дівчат у запеклій боротьбі перемогла Марія Дяченко, вихованка Кобринівського НВК, ІІ місце – Анна Дядюшкіна (Тальнівська гімназія №3) і ІІІ місце посіла Надія Півненко, учениця Тальнівської ЗОШ №2.
Усі переможці нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту та КЗ «Центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»» і отримали солодощі.
Вітаємо усіх з перемогою!

Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і навіть сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп'ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Шанувальники цієї гри стверджують, що шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля.
18 січня 2022 року на базі КУ «Центр підвищення кваліфікації педагогічних працівників» Тальнівської міської ради відбувся новорічно- різдвяний шаховий турнір серед дівчат та юнаків закладів загальної середньої освіти.

Усі учасники змагань запекло прагнули перемогти, продумуючи детально стратегію своєї гри та намагаючись зруйнувати плани суперника. І, звичайно, виграли ті, хто мав кращу логіку, більшу витримку і холодний розум. Отже, у новорічно- різдвяному шаховому турнірі серед дівчат перемогу здобули:

Іщук Ніка (ІІІ місце), учениця Соколівоцької гімназії;
Ястремська Вікторія (ІІ місце), учениця Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;
Мельник Сніжана (І місце), учениця Кобринівського НВК.
Серед хлопців - Мазур Іван (ІІІ місце), учень Кобринівського НВК;
Дробина Владислав (ІІ місце), учень Білашківської гімназії;
Ільїнський Олександр (І місце), учень Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Різдвяні змагання з волейболу серед юнаків

І місце

Змагання з волейболу серед чоловічих команд на кубок депутата верховної ради С. Терещука