• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Позакласні заходи

/Files/images/100_2169.JPG/Files/images/100_2174.JPG

/Files/images/100_2199.JPG

З 30 листопада по 4 грудня в комплексі пройшов тиждень фізики. На тематичній лінійці було оголошено план проведення заходів. Було оголошено конкурси «Розв’язування фізичних кросвордів», найкращий відео-ролик «Фізика навколо нас». Інтелектуальна гра «Найкращий знавець фізики» .


Тиждень англійської мови - 2015

П О Н Е Д І Л О К 09.02

1.Відкриття тижня англійської мови.

2. Тематична лінійка «Цікавинки про англійську мову».

В І В Т О Р О К 10.02

Перегляд відеофільмів “London”, “Great Britain”, “Washington, DC”, “The USA”.

С Е Р Е Д А 11.02

Поетично-пісенна композиція «Пори року»

Ч Е Т В Е Р 12.02

Огляд стіннівок ”English-speaking countries”

П’ Я Т Н И Ц Я 13.02

1. Святковий концерт англійської пісні до Дня Святого Валентина.

2. Підведення підсумків тижня англійської мови.

/Files/images/nash_tradits/Rjpfwmrs_pffdb/22.jpg

/Files/images/nash_tradits/Rjpfwmrs_pffdb/33.jpg

Святковий концерт англійської пісні

На завершення тижня англійської мови учні середніх та старших класів підготували вечір англійської пісні. Це хіти різних років, які свого часу здобули відомі премії, деякі виконувались на Євробаченні. Пісні, які прозвучали, і розважили глядачів, і змусили замислитись над змістом життя, і донесли таке чудове почуття, як кохання. Адже наш вечір відбувався саме напередодні Дня Св. Валентина. Перед концертом учні пригадали історію цього свята.

/Files/images/nash_tradits/Rjpfwmrs_pffdb/44.jpg

/Files/images/nash_tradits/Rjpfwmrs_pffdb/55.jpg


Козацькі розваги

14 жовтня, у світлий день свята Покрови Пречистої Богородиці, яку вважають заступницею і покровителькою українського народу, відзначається ще й українське національне свято – День українського козацтва. Ця традиція підкреслює велике історичне значення козаків у боротьбі за утвердження української державності.

З давніх-давен український народ найголовнішою цінністю в житті вважав здоров’я. Свою силу, винахідливість та кмітливість наші предки виявляли в іграх та забавах, які часто проводилися у традиційні для українців свята. Цими рисами були наділені і козаки.

/Files/images/nash_tradits/Rjpfwmrs_pffdb/1.jpg

Тож учні нашого класу до цього свята підготували тематичний вечір «Козацькі розваги». Наші хлопці, як справжні нащадки козаків, теж позмагалися у своїй силі, винахідливості та кмітливості.

Змагання проводились у 11 номінаціях, які поєднали в собі українську історію та сучасність:

 • Козацька кмітливість
 • Рукоборство
 • Попади в ціль
 • Вправні вершники
 • Залицяння
 • Переправа
 • Цінна ноша
 • Козацька каша
 • Український гопак
 • Козацькі шаровари
 • Пісенний

/Files/images/nash_tradits/Rjpfwmrs_pffdb/4.jpg У кожному конкурсі учасникам довелося неабияк попрацювати, аби показати усе, на що вони здатні. Впродовж вечора технікуму панувала дружня атмосфера і справжній козацький дух.

Кожен конкурс був по-своєму цікавий і оригінальний. Юнакам, окрім розумових та фізичних здібностей, довелося навіть показати, як їдять справжні козаки.

/Files/images/nash_tradits/Rjpfwmrs_pffdb/2.jpg

Усі конкурси оцінювало кваліфіковане журі в складі вчителів та батьків. Обрати найкращу команду було важко, адже до заходу учасники підготувалися дуже старанно.

Козаки обох команд гідно справилися з усіма поставленими завданнями, тому перемогла «дружба». Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі. А це саме ті чинники, без яких важко будувати могутню, квітучу державу, ім’я якої - Україна.


/Files/images/novini/DSCN0879.jpg

Безліч видатних імен подарувала світові Україна. Незгасною зорею вже майже два століття світить над Україною безсмертне ім’я Великого Кобзаря. І хоча минуло багато часу, народ пам’ятає, любить і шанує свого генія.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.

І голос твій нам душі окриля.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля.

У росяні вінки заплетені суцвіття,

До ніг тобі, титане, кладемо.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

Тебе своїм сучасником звемо.

/Files/images/novini/DSCN0873.jpg

17 січня 2014 року проведено лінійку, приурочену відкриттю шевченківських днів

Приємно відмітити, що учні всіх класів активно долучилися до відзначення 200 - річчя з дня народження Т.Г. Шевченка. Такі заходи дають змогу по-новому побачити спадщину видатного українця.

Напередодні осінніх канікул 25 жовтня у Кобринівському НВК відбулася тематична костюмована вечірка ”Halloween”, яку підготували учні 8 класу та вчитель англійської мови Липовецька О.А.

На цей вечір завітали усі, хто цікавиться традиціями та звичаями англомовних країн. Halloween – одне з найзагадковіших та яскравіших свят, яке бере свій початок від кельтських легенд про друїдів. Стародавні друїди, які заселя­ли територію сьогоднішньої Англії, вважали Halloween символом приходу зими і темних сил, магічним часом, коли межа між нашим світом і світом померлих дуже нестійка. За легендами кельтів у цю Ве­личну ніч до людей приходять душі померлих родичів. Але крім доброзичливо налаштованих привидів, з темряви потойбічного світу приходили й злі духи. Щоб відлякати нечисту силу, кельти запалювали смоляні факели та наряджались у незвичайні страшні костюми. Сьогодні від стародавнього язичницького свята залишився набір кумедних захоплюючих традицій. У цю ніч прийнято одягати костюми і влаштовувати маскаради. Невід'ємний символ свята – гарбузова голова. Гарбуз символізує одночасно закінчення збору врожаю, і вогонь, що відлякує злих духів. Halloween інтригує загадковістю, своєї міфічної значимістю. Це свято - спроба зрозуміти зв'язок між нашим і потойбічним світами.

/Files/images/nash_dosyagnennya/100_1433.JPG

Учні 8 класу підготували цікаві повідомлення і презентацію про історію виникнення та традиції святкування цього свята. Діти із задоволенням виготовили основні атрибути свята – гарбузи з вирізаними і однієї сторони обличчями та свічкою всередині. Красиво тематично прикрашений зал додавав загадковості у цей вечір.

Після інформаційної частини були цікаві Хеллоуінські конкурси, такі як «З’їж яблуко», «Хто спритніший?», «Кращий ліхтар», танцювальний та інші. Команда хлопців ”Batmem” та команда дівчат “Magic” завзято боролися за перемогу. Із невеличким відривом перемогли хлопці. Щоб більше поринути у це свято учасники підготували страхітливі та забавні костюми. Нам дуже сподобалося готувати та представляти таке незвичне та загадкове свято, на якому ми так яскраво розкрили свою творчість та таланти.

/Files/images/nash_dosyagnennya/100_1428.JPG

На фото (зліва направо): Липовецький Саша, Клименко Даша, Малишко Назар.

/Files/images/nash_dosyagnennya/100_1425.JPG/Files/images/nash_dosyagnennya/100_1372.JPG/Files/images/nash_dosyagnennya/100_1379.JPG/Files/images/novini/Безымянный.png

Традицією нашого комплексу стало щорічне проведення в бібліотеці Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, який цього року проходив з 2 по 7 квітня під гаслом «Дитина читає, держава дбає, Україна процвітає».В цьому році Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги мав на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем.Свято дитячої та юнацької книги – це відкриття нових імен в літературі, вшанування митців, ювілярів.Заходи під час Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в бібліотеці:

/Files/images/novini/Безымянный2.png /Files/images/novini/Безымянный3.png

1.Вікторина «Подорож книжковими полицями»для учнів 5, 6 класів.

2. «Книга і видатні люди». Клуб – дискусій 7, 8, 9 класи

3. «Посвята в читачі учнів 1 класу». Беруть участь 1, 2, 4 класи

4. Екскурсія до шкільної бібліотеки вихованців дитячого садочка«Подорож до королівства книг».

5. Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»з учнями 10- 11 класів.

/Files/images/novini/Безымянный4.png


Місячник здорового способу життя

/Files/images/nash_dosyagnennya/PICT0024.JPG

У рамках місячника здорового способу життя в Кобринівському навчально – виховному комплексі відбувся підсумковий виховний захід «Ми – за здоровий спосіб життя.

Дівчата з 10 класу пропагували здоровий спосіб життя виставою психологічного театру «Кольори душі». Вони намагалися донести до кожного розуміння того, що життя кожної людини неповторне і забарвлене в різноманітні кольори. Коли дитина народжується, її душа біла. Ніби чистий лист паперу, але протягом наступних років життя душа набуває на своєму «чистому листі» кольорів. А які вони будуть - залежить від самої людини.

Кожна людина вправі робити вибір, адже вона створена Богом, як неповторний і досконалий механізм для виконання Його волі. Чим більше ми піддаємось шкідливим звичкам, тим більше віддаляємось від досконалого життя, образу успішної особистості, здорової нації та гармонійного проживання в суспільстві.

Пропагували щоденні правила гігієни учні 6 класу інсценівкою «Пригоди сучасного Буратіно»,.

А учні 5 кл. показували учасникам місячника міні – виставу «Колобок на новий лад» , в якій засуджували такі шкідливі звички, як куріння та наркоманія. Шкільний театр 7 кл. своїм спектаклем «Скажи цигарці «Ні!» засуджував тютюнопаління.

/Files/images/nash_dosyagnennya/101_9846.JPG /Files/images/nash_dosyagnennya/PICT0033.JPG

Виховний захід закінчився молитвою, за всіх учнів, щоб їхні Ангели – охоронці завжди були на сторожі їхніх душ та сердець і захищали від пагубної дії шкідливих звичок.

Традиційний місячник здорового способу життя не залишив учнів байдужими. Привернув увагу до власного здоров’я, життя.

Чилій М.Ф. Педагог – організатор


/Files/images/nash_tradits/PICT0063.JPG

Тиждень англійської мови

Зимовими морозними днями у нашому Кобринівському НВК з 6 по 10 лютого проходив тиждень англійської мови. Тиждень був надзвичайно насиченим, пізнавальним та цікавим.

У понеділок на робочій лінійці було оголошено план проведення тижня. Саме цього дня ми почали поринати у царство англійської мови: на навчальних кабінетах та інших приміщеннях школи з’явились таблички з написами їх назв на англійській мові. А ще почало діяти правило: вітатися та прощатися з усіма тільки англійською мовою. Також цього дня всі бажаючі учні взяли участь у країнознавчих вікторинах.

Сьомого лютого учні 4 та 5 класів допомогли здійснити нам подорож до Великої Британії. Вони розповіли багато цікавого про Великобританію, її минуле та сьогодення, її визначні місця, людей цієї краї­ни та їхні традиції.

У середу 8 лютого відбувся виховний захід «Харчування та здоров’я людини”. Учні 6 та 7 класів підготували цікаві повідомлення про корисну та шкідливу їжу. А потім розпочалися змагання між командою «Фрукти» та командою «Овочі». Учні відгадували прислів’я, розігрували діалоги, розгадували кросворди. Завдяки цьому заходу, ми ще раз переконалися, що потрібно споживати корисну здорову їжу, а фаст фуду та іншій шкідливій їжі сказати «Ні!»

А у четвер на нас чекало ігрове шоу “Я люблю Україну». Цей захід був інтергований: англійська мова – українська мова. У цьому заході брали учні 8-9 класів. Спочатку ми подивились презентацію та прослухали розповіді про красу та велич нашої Батьківщини. А потім розпочалися цікаві змагання між командами «Віночок» та «Козаки». Цікавими та пізнавальними були конкурси «Україна – наша батьківщина», «Найкраща у світі», «І чужого научайтесь, й свого не цурайтесь…», «Відомі люди», «Чарівна скринька» та ін. Завдяки цьому заходу, ми ще раз переконалися у істині вислову Д.Байрона "He, who loves not his Motherland can love nothing". («Хто не любить своєї Батьківщини, той не здатен любити нічого»)

Але найцікавіше чекало нас на завершення нашого предметного тижня. Це - «День Святого Валентина» . У цьому заході участь брали старші класи. Учні розповідали легенди про виникнення цього свята, повідомили цікаві факти про троянди, демонстрували презентації.

/Files/images/nash_tradits/PICT0016.JPG /Files/images/nash_tradits/PICT0048.JPG

А далі розпочалися змагання закоханих пар з 8 -11 класів. Парам довелося пройти цікавий та нелегкий шлях у змаганнях «Слова кохання», «Про що ти думаєш?», «З чого зроблені хлопці та дівчата?» «Знайди пару» та ін.

Особливо розвеселив глядачів конкурс «Портрет дівчини моєї мрії», у якому хлопці із зав’язаними очима, малювали портрет дівчини. Хоча у цих портретів був особливий стиль виконання, вони дуже насмішили самих художників, глядачів та журі. Старанно підготувалися наші пари і до конкурсу «Закохане серце», у якому вони представили вироби у формі сердець. Нашим парам після закінчення конкурсів жюрі присвоїло титули «Романтична пара», «Оригінальна пара», «Приваблива пара» та «Пара глядацьких симпатій». Закінчилося свято романтичним танцем, який виконали наші пари.

/Files/images/nash_tradits/101_9702.JPG

Підводячи підсумок тижня можна з упевненістю сказати, що цей тиждень наблизив кожного учня до англійської мови, знання якої є дуже важливим у наш час. І при цьому ми отримали максимум задоволення. Дякуємо Липовецькій Олені Анатоліївні, яка підготували та провела ці заходи, завдяки яким ми переконалися, що вивчати англійську мову – не тільки корисно, а й цікаво.

Захаревич Іра, учениця 10 класу.


Педагогічні читання присвячені до 75-й річниці з дня народження видатного педагога Олександра Захаренка

/Files/images/101_9689 212.JPG

2012 рік знаменний для нас тим, що це рік 75-ї річниці з дня народження Олександра Антоновича Захаренка - великого педагога, нашого земляка. Педагогічний колектив Кобринівського НВК 5 лютого 2012 року долучився до педагогічної спадщини О.А.Захаренка на педагогічних читаннях «Гуманістичні ідеї О.Захаренка – в сучасну школу!».

/Files/images/PICT0028.JPG

/Files/images/101_9690.JPG

Заступник директора з НВР Любіченко Л.В. презентувала використання ідей О.Захаренка в навчально – виховному комплексі. Орієнтиром у роботі комплексу над проектом «Щкола успішної особистості» проходять такі гуманістичні ідеї великого українського педагога О.А. Захаренка:

• педагогіка добротворення як засіб формування гуманістичних цінностей школяра;

• родинне виховання у контексті ідей О.Захаренка;

• школа – центр виховання учнівської молоді;

• формування громадянської свідомості в умовах українського державотворення шляхом поєднання традиційних та новітніх педагогічних технологій;

• поєднання можливостей навчальної та позанавчальної діяльності для всебічного розвитку особистості;

• психологізація навчально-виховного процесу як умова безпечного і комфортного існування дитини у навчальному закладі;

• учнівське самоврядування як школа гуманізму та демократії для майбутніх громадян України.

Про використання неоціненного джерела педагогічної спадщини О.Захаренка в своїй роботі поділилися своїми міркуваннями класовод 2 класу Ожиндович Т.П., учитель української мови Панченко Л.Ф., педагог – організатор Чилій М.Ф. Поетичні рядки вдячності учителю – добротворцю висловила учитель світової літератури Цимбал А.П.

/Files/images/PICT0032.JPG

Віхи життя і діяльності Учителя спонукали до роздумів кожного.


Захід "Бабин Яр"

/Files/images/101_9133.JPG

03.10.2011р. в Кобринівському НВК проведено захід до 70 –річчя трагедії в Бабиному Яру «Пам’ятай, Бабин Яр!». Учасники історичного дискусійного клубу, учні 11 ознайомили з історією виникнення Бабиного Яру та трагічними подіями голокосту в Україні в роки Великої Вітчизняної війни.
13 симфонія «Бабин Яр » Д. Шестаковича, епізоди документальних фільмів про події голокосту створили атмосферу «занурення» в трагічні роки війни. Присутні, учасники заходу були небайдужими до життя народів та окремої людини, прониклися почуттям толерантності і розуміння, співчуттям.

/Files/images/101_9130.JPG /Files/images/101_9128.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 585