Серед представлених в музеї експонатів є виготовлені руками наших односельців як шана Великому Кобзарю. Це рушник «Тече вода з-під явора», вишитий Клочко Марією Іванівною, портрет Великого Кобзаря – Панченко Людмила Федорівна. Учнівські роботи – портрети Т. Г. Шевченка. Окрасою експозиції музею є серія малюнків нашого земляка Нагнибіди Ф. В.

/Files/images/vrtualniy_muzey/slsk_maystrin/DSCN0691.JPG

Ряд дерев’яних виробів на історичну тематику роботи колишнього вчителя Коваленка Степана Васильовича.

Олена Павлівна Вовк народилася 11 серпня 1953 року в с. Заліське в багатодітній сім’ї Павла та Ярини Романенків. Як заведено в багатодітних родинах старші діти приглядали за молодшими. Найбільше часу Олена Олена проводила зі старшою сестрою Наталею, яка неабияк захоплювалася вишиванням. Саме це захоплення передалося Олені. А поради та настанови надовго осіли в душі дівчини, навіть, коли життєва стежина привела її в сусіднє село, де вона зустріла своє кохання.

І заграли барвами вишиті власноруч рушники, якими пов’язувала старостів.Квітковим розмаїттям кольорів засяяла від вишивок оселя молодих. Працювала Олена Павлівна на цегляному заводі, на фермі, в ланці.Та, якою б втомленою не була, як би не боліли натруджені руки, все ж знаходила бодай жвилинку для улюбленого заняття.

Мамине благословіння на вишитих рушниках живе в сім’ях трьох дітей. Онуки радіють бабусиним вишитим сорочкам та серветкам. А затишний гостинний будинок Олени та Петра Вовків захоплює односельчан різноманітністю вишивок. Є тут ікони, рушники, подушечки, серветки, скатертини, а серед експонатів музею є портрет Т. Г. Шевченка, який вишила Вовк Олена Павлівна

/Files/images/vrtualniy_muzey/slsk_maystrin/D.JPG/Files/images/vrtualniy_muzey/slsk_maystrin/PICT0099.JPG

/Files/images/vrtualniy_muzey/slsk_maystrin/DSCN0694.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 298