Флешмоб "Вишиванка- душа мого народу" Кобринівський НВК Тальнівська міська рада Черкаська обл.

Побут і звичаї

/Files/images/vrtualniy_muzey/pobut__zvicha/64e42cbfa364f934e0cbb311f35a8592.gif

Сьогодні село змінилось. У добротних будинках по-сучасному вмебльовані кімнати. Та в багатьох сім’ях все ж збереглися давні хороші традиції прикрашати хату вишитими рушниками, домотканими доріжками, народними виробами.

ДЕТАЛЬНІШЕ


Вася Костенко

/Files/images/vrtualniy_muzey/vasya_kostenko/DSCN0727.JPG

Є куточок, присвячений випускнику нашої школи Костенку Василю Івановичу, який загинув під час бойових дій в Афганістані.

ДЕТАЛЬНІШЕ


Сільські майстрині

/Files/images/vrtualniy_muzey/slsk_maystrin/DSCN0721.JPG

Серед представлених в музеї експонатів є виготовлені руками наших односельців як шана Великому Кобзарю. Це рушник «Тече вода з-під явора», вишитий Клочко Марією Іванівною, портрет Великого Кобзаря – Панченко Людмила Федорівна. Учнівські роботи – портрети Т. Г. Шевченка.

ДЕТАЛЬНІШЕ


Історія навчального заклад

/Files/images/Безымянный.jpg

Він жив в одній половині хати, а другу, через сіни, віддавав у найми для навчання дітей. Цей же Халупа Андрій, малописьменний чоловік, що умів лише читати псалтиря, сам і навчав сільських дітей. Хата Халупи стояла біля вигона, а на вигоні був шинок.У 1862 році в Кобриново, як у волосному селі, було відкрито школу, яка пізніше стала однокласною церковно – парафіяльною школою. До 1883 року в Кобриново взагалі не було приміщення школи. Діти навчалися в приватній хаті громадянина Халупи Андрія.

ДЕТАЛЬНІШЕ


Видатні особистості

/Files/images/vrtualniy_muzey/vidatn_osobistost/DSCN0710.JPG

ПЕТРУШЕВСЬКИЙ Дмитро Мойсейович

(13(01).09.1863—12. 12.1942)

— історик-медієвіст. Засл. професор (1925). Академік АН СРСР (1929; чл.-кор. — з 1924). Н. в с. Кобринов (нині с. Кобринове Тальнівського р-ну Черкас. обл.).

ДЕТАЛЬНІШЕ


Кiлькiсть переглядiв: 538