“English Fest”

2016-02-10

/Files/images/Фотовиставка«Shakespeare lives in photography»..JPG

10 лютого у Кобринівському НВК було проведено “English Fest”.

В рамках фесту були заплановвані наступні заходи:

1. Дитяче фольклорне свято “MotherGooseRhymes”

Метою свята було познайомити дітей з малими фор­мами англійського народного фольклору, показати деякі його особливості, поглибити знання учнів про культуру, звичаї та традиції англійського народу.

На початку свята учитель англійської мови запросила учнів до подорожі в далеку Англію. Учні дізналися деякі факти із історії виникнення римівок Матінки Гуски. Найбільш популяр­ними персонажами цих творів є тварини і люди, подані у кумедних і гротескних ситуаціях.

Учні з великим задоволенням розповідали вірші, римівки та співали пісні із збірки “Mother Goose Rhymes”. Були також продемонстрованя різні ігри: гра-плескалка “Pease porridge hot”, вірш-грa для наймолодших “Round and round the garden”, пісня-гра з показуванням пальців на руці “Family finger song” та пісня-руханка “Teddy Bear”. Виступи учасників подарували глядачам хороший настрій та позитивні емоції.

/Files/images/Карман Альона та Мазур Тарас (Учні 2 класу).JPG

Карман Альона та Мазур Тарас (Учні 2 класу)

2. Фотовиставка «Shakespeare lives in photography»

В рамках фесту була створена фотовиставка «Shakespeare lives in photography». На виставці презентовані фотороботи учнів, які відображають творче переосмислення відомих п’єс та висловів Шекспіра у реальному житті.

/Files/images/Учасники заходу.JPG

3. Презентація відео кліпів “The song of love and kindness to Cherkasy Oblast”.

Матеріали відео кліпів знайомлять учнів з культурною спадщиною Черкащини, видатними людьми, історичними місцями та природою рідного краю. Також містять інформацію про село Кобринове, його видатних та талановитих людей, традиції та мальовничі місця, сприяють вихованню почуття гордості за свій рідний край та почуття любові до своєї малої Батьківщини.

Вчитель англійської мови Липовецька О.А.

Кiлькiсть переглядiв: 239